Make your own free website on Tripod.com
DOHOLA?
Predsevzeti
Home
Domaci strihani
U holice
Pribehy z netu
Nucene strihani
Inspirace
Televize

napsal Cuta

Se svou přítelkyní jsem se seznámil na začátku školního roku a náš vztah byl všechno jen ne klidný vztah. Měl jsem ji rád a ještě dnes, když si na ni vzpomenu, tak jí rád zavolám. Jednu věc jsem na ní však nesnášel a to byla její nedochvilnost. Pravidelně, když jsme se měli sejít přicházela i o třicet minut pozdě a když jsme měli někam jet, tak jsem raději už našel i další spoj, protože jsem věděl, že v tomhle ohledu je absolutně neschopná. A mě to vytáčelo.

Na Silvestra jsme se rozhodli, že si dáme navzájem předsevzetí. Kdo předsevzetí poruší první, ten bude potrestán tím druhým, dle jeho uvážení. Její dvě předsevzetí, které jsem jí určil byla opravdu krutá: zákaz kouření mimo chvíle, kdy je akce v hospodě a zákaz nedochvilnosti. Mojím úkolem bylo uklízet si po sobě oblečení a dělt všechny povinné úkoly do školy včas ( v termínu). Věděl jsem, že to nemohu dlouhou vydržet, kvůli svému lajdáctví, ale tak trochu jsem doufal, že návyk mé přítelkyně na kouření bude přeci jen silnější.

Na konci ledna jsme společně s kámošema šli do kina, ale s přítelkyní jsem si dal sraz už chvíli před začátkem. Samozřejmě, že nepřišla a do kina dorazila deset minut po začátku. Líbezně se na mě usmívala celý večer, ale bylo jasné, že sázku jsem vyhrál já.

Dlouho jsem nevěděl jaký „trest“ zvolit, když mi spolubydlící poradil, že trápení se zpožděním způsobují možná i její vlasy, které si extrémně dlouho češe. Oznámil jsem tedy přítelkyni, že ji nechám ostříhat. Z jejího polodlouhého mikáda, bych utvořit něco krátšího, vzadu vystříhané, možná i vyholené a ve předu zase dlouhou ofinu až k bradě. Chvíli se vzpouzela, ale pak se podvolila, s podmínkou, že to bude dělat profesionální kadeřnice a zaplatím to já. Objednal jsem ji tedy v nejdražším kadeřnictví.

Byli jsme domluveni na půl čtvrtou. Co vám budu vyprávět. Když ještě ve čtyři nebyla v dohledu, zašel jsem dovnitř do salónu, abych se omluvil, když mě napadl ďábelský plán. S kadeřnicí jsem se na tom domluvil a předem jí zaplatil. Přítelkyně dorazila přesně o 45 minut později. Posadila se do křesla a rozhodila své vlásky.Byla bruneta, to jsem ještě neřekl. Kadeřnice jí jemně vzala hlavu a předklonila jí dopředu. Začala pěkně odzadu a hned strojkem. Jela pomalu, pěkně středem, ale na temeni, kde by normálně končila pokračovala ještě dál. Má přítelkyně nic netušila a tak kadeřnice pokračovala a vyholila jí celou zadní stranu hlavy. Když pokračovala po stranách, tak její klientka  jen němě zírala do zrcadla, jak jí její dlouhé prameny spadají na zem. Nechal jsem jí vyholit všude vzadu a kolem u uší. Na vršku hlavy jsem jí nechal asi třícentimetrové vlásky. Vypadala úžasně, ale něco tomu chybělo. A ještě prosím obarvit na černo, řekl jsem a čekal jsem že moje přítelkyně vyletí, ale nestalo se. Asi si všimla, že jí to sluší a tak mě překvapila, když řekla: Na černo né, raději na blonďato. Když už změna..tak pořádná. Byl jsem rád, že to tak dobře přítelkyně vzala. Když se její světloučké vlásky nagelovali, tak vypadala prostě úžasně.

Cítila se totiž velice dobře a mě navíc tento superkrátký účes nesmírně vzrušoval. Tu noc jsme se milovali a pili a obojího hodně.

Když jsem se ráno probudil, tak jsem s překvapením zjistil, mi chybí vlasy. Dodnes přemýšlím jestli mě v opilosti oholila přítelkyně, aby se pomstila, nebo jestli jsem se nechal. Jisté je jen to, že si nepamatujeme nikdo nic.