Make your own free website on Tripod.com
DOHOLA?
Prázdniny
Home
Domaci strihani
U holice
Pribehy z netu
Nucene strihani
Inspirace
Televize

napsal Cuta

Moje přítelkyně byla krásná dlouhovlasá blondýna než jsem jí jednou řekl, že mě vzrušuje stříhání vlasů a ostříhané ženy. Původně jsem se za tento svůj sexuální fetišismus styděl, ale jednou jsem napsal našemu známému sexuologovi (pan Uzel) a ten mě přesvědčil o tom, že jakákoliv úchylka, pokud toho druhého mu není nepříjemná je zcela neškodná.

 

Má přítelkyně se tvářila všelijak a velmi dlouhou dobu odolávala mým tlakům. Pak jednoho dne přišla s tím že je těhotná a vše se změnilo. Jeli jsme zrovna na dovolenou na Slovensko a přestože bříško téměř nebylo znát, měla strach se mnou chodit po horách a tak si se mnou zašla do města. K mému údivu a jejímu potěšení z mého překvapení jsme hned ve městě zamířili do kadeřnictví. Jen se mě zeptala, jestli ještě chci, aby se nechala ostříhat. Já samozřejmě přikývl.

Kadeřnice jí rozčesala její dlouhé vlasy a vzala si nůžky. Pruhy vlasů začaly pomalu odpadávat z účesu mé přítelkyně. Nedříve kratší a nakonec i téměř dvaceticentimetrové. Vlasy překrývající uši kousek po kousku začaly tvořit pěkné ostré mikádo. Když došla k čelu, viděl jsem jak začala tvořit sestupnou ofinu od nejkratší na čele k delším krajům. Měl jsem zcela jinou ženu před sebou a stejně krásnou a extrémně vzrušující. Milovali jsem se celou noc a i moje přítelkyně byla překvapená. Ráno mi ukázala časopis, ze kterého vybírala svůj účes. Byla tam černovlasá modelka na které vypadlo mikádo podobně vzrušivě. Téměř jsem nedýchal, když jsem se zeptal proč si nezměnila i barvu. Znovu se jen pousmála a řekla: Jak chceš. Šli jsme koupit barvu a já osobně z mé blonďaté přítelkyně udělal během hodiny tmavou brunetku. Její oči i výraz zcela vystoupli a vystouplo i mé ohanbí. Celou noc byla v mých prstech elektrizující energie jak jsem se dotýkal jejích vlasů.

Třetí den se divila moje přítelkyně že nemám dost a rozhodla se mě zničit. Mám si říci jakkoliv účes a ona se tak nechá. Toužil jsem po jejím holém krku a tak jsem brzy v jiném kadeřnictví mohl sledovat jak strojek vybrušuje její krk vysoko nad úroveň uší a její mikádko se zkracuje a zkracuje. Krk byl téměř holý a vlasy  nedosahující ani k uším tvořili něco velmi vzrušujícího.

Byla to úžasná dovolená, ale na konci mě moje přítelkyně překvapila nejvíce. Teď se jdu nechat ostříhat podle sebe. Chtěla jsem ti jen dopřát ty změny, když tě tak vzrušují. Asi si od nich budeš muset chvíli odpočinou. Zamířili jsme do posledního kadeřnictví, které ve městě bylo. Moje přítelkyně předala kadeřnici fotografii. Z jejího mikádka nezbylo téměř nic. Rozcuch vepředu i vzadu ne delší než čtyři centimetry (se stále pěkně vyholeným zátylkem) navíc obarvený zpět na blonďato vykouzlil z mé přítelkyně zcela jinou krásnou dívku.

 

Když jsme se vrátili z dovolené, tak mi řekla, že v těhotenství se ženy nemají čas starat o své vlasy a tak se šla nechat ostříhat teď v létě, dokud na to má čas a náladu. A ten krátký účes byl v časopise ze všech nejhezčí. Nemohl nic jiného souhlasit.